Reducto-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reducto-RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Üstteki Üye Hakkındaki Düşüncelerin?
m e l o d y. >.< Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2013 10:18 pm tarafından Beatrice DeGarcia

» Angel Westland
m e l o d y. >.< Icon_minitimeCuma Şub. 24, 2012 7:04 pm tarafından Cwenye Angel Westland

» &Yapılan Takımlar
m e l o d y. >.< Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 1:17 pm tarafından Anaïs Ventura

» Carpe Retractum
m e l o d y. >.< Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 1:37 pm tarafından Marcus Snopes

» Aaa. Yine mi been. Sizde açın konu ama.
m e l o d y. >.< Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 1:15 pm tarafından Zbignew Herman

» Ünlü Listesi Başvuruları
m e l o d y. >.< Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 12:32 pm tarafından Marcus Snopes

» *Cecilia ~*|
m e l o d y. >.< Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 12:25 pm tarafından Boleslaw Herman

» Sihir Bakanlığı Alımları
m e l o d y. >.< Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 12:12 pm tarafından Marcus Snopes

» *Cecilia ~*|
m e l o d y. >.< Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 11:58 am tarafından Marcus Snopes

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user
Forum

m e l o d y. >.<

2 posters
YazarMesaj
Melodyssey Walms
Slytherin V.Sınıf
Slytherin V.Sınıf
Melodyssey Walms

m e l o d y. >.< Empty
MesajKonu: m e l o d y. >.<   m e l o d y. >.< Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 3:29 pm

Ad-Soyad: Melodyssey Walms
Karakterinizin Kişisel Özellikleri(-Detaylı olsun lütfen-):Geçmişim karmaşık diye bilirim. Neler olduğunu bile hatırlamıyorum. Ailemi kardeşlerimi… Hatta kardeşim varmı onu bile bilmiyorum. Tek bildiğim fakir, parasız bir ailenin kızı olduğum. Geçmişimden kalıntılar görüyorum. Hatırlamak istemediğim şeyler geliyor hep gözümün önüne.. Taciz edildiğim, hırpalandığım, hatta.. Ah! Unutun gitsin. En azından ben unutmaya çalışıyorum. Ve bunun içinde yalnız olmayı seçtim.. Tanımadıklarına karşı soğuk, ters davranan bir tip. Sevecendir yeri geldiğinde sevimlidir. Sinirlenince gözü hiçbirşeyi görmez. İyi eğitim almıştır. Terbiyelidir. Hayvanları çok sever onalrın incinmesine göz yummaz. Onlara zarar verenleride iyice bir benzetir. Kısaca herkes onu soğuk donuk, melek yüzlü şeytan olarak niteler. Ayrıca ailesinin hepsi Slytherin soyundandır.
RO Puanınız: 80

En son Melodyssey Walms tarafından Perş. Şub. 03, 2011 6:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Marcus Snopes
Gryffindor VII.Sınıf
Gryffindor VII.Sınıf
Marcus Snopes

m e l o d y. >.< Empty
MesajKonu: Geri: m e l o d y. >.<   m e l o d y. >.< Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 3:37 pm

V. Sınıf Slytherin

m e l o d y. >.<
1 sayfadaki 1 sayfası