Reducto-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reducto-RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Üstteki Üye Hakkındaki Düşüncelerin?
İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-* Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2013 10:18 pm tarafından Beatrice DeGarcia

» Angel Westland
İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-* Icon_minitimeCuma Şub. 24, 2012 7:04 pm tarafından Cwenye Angel Westland

» &Yapılan Takımlar
İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-* Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 1:17 pm tarafından Anaïs Ventura

» Carpe Retractum
İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-* Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 1:37 pm tarafından Marcus Snopes

» Aaa. Yine mi been. Sizde açın konu ama.
İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-* Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 1:15 pm tarafından Zbignew Herman

» Ünlü Listesi Başvuruları
İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-* Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 12:32 pm tarafından Marcus Snopes

» *Cecilia ~*|
İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-* Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 12:25 pm tarafından Boleslaw Herman

» Sihir Bakanlığı Alımları
İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-* Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 12:12 pm tarafından Marcus Snopes

» *Cecilia ~*|
İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-* Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 11:58 am tarafından Marcus Snopes

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user
Forum

İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-*

2 posters
YazarMesaj
Melodyssey Walms
Slytherin V.Sınıf
Slytherin V.Sınıf
Melodyssey Walms

İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-* Empty
MesajKonu: İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-*   İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-* Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 6:13 pm

Öhö-öhem. Kimse yazmamış bari ben yaziym dedim. Adım Başak. 14 yaşındayım ama 14 göstermiyorum bilesiniz asdfdasd. Her neyse. 3 yıllık rpg deneyimim var. Profesyönel olduğumu düşünmüyorum ama yeri geldiğin de dehşet yazarım. Fenerbahçeliyim. Rock'çıyım. kesinlikle evet. Hard-Rock severim. Eva,Dead by April,Linkin Park ve Rammstein vs vs... Ha, bu arada başlıında neden Bays yazıyor bu kız manyakmı diyeceksiniz. Evet manyağım o ayrı mesele. Yakın çevrem bana Basy der. Lakabımdır, isteyen diyebilir sdsadfsadfs. Şimdiden sizinle tanıştığıma çok sevindirik oldum. Çok çok öptüüüm dfasdfd. İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-* 529695 İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-* 953885
Malcolm Reverdi
Biçim Değiştirme Profesörü
Biçim Değiştirme Profesörü

MesajKonu: Geri: İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-*   İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-* Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 9:19 pm

Vayy bir Rammstein hayranı görmek güzel. Aramıza hoşgeldin Başak bende Berk tanıştığıma memnun oldum ^^.
Melodyssey Walms
Slytherin V.Sınıf
Slytherin V.Sınıf
Melodyssey Walms

MesajKonu: Geri: İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-*   İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-* Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 1:09 pm

Yiip. Bende tanıştığıma memnun oldum Berk. *-*

İlkkonubaşlığıonunolanBasy'cik. *-*
1 sayfadaki 1 sayfası