Reducto-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reducto-RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Üstteki Üye Hakkındaki Düşüncelerin?
Carpe Retractum Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2013 10:18 pm tarafından Beatrice DeGarcia

» Angel Westland
Carpe Retractum Icon_minitimeCuma Şub. 24, 2012 7:04 pm tarafından Cwenye Angel Westland

» &Yapılan Takımlar
Carpe Retractum Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 1:17 pm tarafından Anaïs Ventura

» Carpe Retractum
Carpe Retractum Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 1:37 pm tarafından Marcus Snopes

» Aaa. Yine mi been. Sizde açın konu ama.
Carpe Retractum Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 1:15 pm tarafından Zbignew Herman

» Ünlü Listesi Başvuruları
Carpe Retractum Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 12:32 pm tarafından Marcus Snopes

» *Cecilia ~*|
Carpe Retractum Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 12:25 pm tarafından Boleslaw Herman

» Sihir Bakanlığı Alımları
Carpe Retractum Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 12:12 pm tarafından Marcus Snopes

» *Cecilia ~*|
Carpe Retractum Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 11:58 am tarafından Marcus Snopes

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user
Forum

Carpe Retractum

YazarMesaj
Marcus Snopes
Gryffindor VII.Sınıf
Gryffindor VII.Sınıf
Marcus Snopes

Carpe Retractum Empty
MesajKonu: Carpe Retractum   Carpe Retractum Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 1:37 pm

Karanlık Lord'un ölümüyle birçok şeyin değiştiği Sihir Dünyası kötü günler yaşamaya başlıyor. Çünkü Bakanlığa ait çok özel bilgilerin karanlık yandaşlara iletiminden dolayı Bakanlık düşmek üzere. Sihir Bakanı her gün farklı farklı tehditler alıyor. Ani ve toplu muggle katliamları gerçekleşmeye başlarken Muggle Bakanı bu olayların ardında büyücülerin olduğunu bildiğinden Sihir Dünyasına, muggle vatandaşlara büyücüleri açıklamaya dair açık uçlu tehditler verirken mugglelar tarafından görülen bazı yaratıklar iki dünyayıda (muggle dünyası ve sihir dünyası) korkutuyor. Bu yaratıkların adları: Hgtesa Cynos, Sprogno Chez ve Saguina Naelz.
Hgtesa Cynoslar ruh emici ve ölüm yiyenlerin melezleri. Sprogno Chezler ruh emici öpücüğüne mahruz kalmış bir büyücü ve Karanlık Lady'nin evlatları, Saguina Naelzler ise Hgtesa Cynos ve Sprogno Chezlerin melezi. Bu yaratıklar istedikleri zaman insan görünümünde, istedikleri zaman ruh emici başı ve korkutucu, simsiyah bedenle karşıya çıkarlar.
Karanlık Lady bu yaratıkları isteyerek oluşturmuştur. Bu yaratıklar bir denekti aslında. Neler olacağını görmek için yaptırdı Karanlık Lady.

Dostluğumuzun uzun sürmesi dileği ile ^^.

Carpe Retractum
1 sayfadaki 1 sayfası